Firma Aztech, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, poszerza ofertę o usługi CNC.

 

Usługi wykonujemy na podstawie dokumentacji technicznej klienta lub własnej. Szeroka gama oferowanych przez Aztech usług obejmuje:

Usługi CNC (cięcie, frezowanie, gięcie i toczenie)

Usługi CNC wykonujemy w oparciu o własny park maszyn oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy nowoczesne maszyny CNC, które wyróżnia wysoka wydajność pracy. W ramach tych usług proponujemy obróbkę skrawaniem, frezowanie, gięcie i toczenie. Obróbce mogą być poddane takie materiały, jak: stal, aluminium, mosiądz, miedź, brąz i tworzywa sztuczne. Firma Aztech realizuje usługi CNC z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które są w stanie zminimalizować koszty uzyskania produktu.

Projektowanie kompletnych linii produkcyjnych

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem oraz wdrażaniem kompletnych linii produkcyjnych. Wykwalifikowana kadra firmy Aztech, unikalne metody działania oraz świetna znajomość branży sprawiają, że współpraca z nami zagwarantuje Państwa przedsiębiorstwu wysoką wydajność oraz niezawodność produkcji.

 

 

Projektowanie i wykonawstwo części zamiennych do każdego rodzaju maszyn przemysłowych

Aztech w ramach swojej działalności specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonawstwie części zamiennych do maszyn przemysłowych. Proponujemy Państwu alternatywę dla niewystarczającej dostępności na rynku elementów maszyn, niezbędnych w działalności różnych gałęzi przemysłu.

Transport drogowy

Firma Aztech oferuje dodatkowo usługę transportu drogowego autami typu plandeka lub wywrotka o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Działamy w oparciu o dopracowany system logistyczny.

Konfekcjonowanie produktów w opakowania papierowe lub foliowe

Realizowana przez firmę Aztech usługa konfekcjonowania polega na pakowaniu dowolnych elementów na życzenie klienta. Wykorzystujemy do tego celu solidne i wytrzymałe opakowania, które gwarantują bezpieczeństwo na czas ich transportu.

Usługi kruszenia i przesiewania każdego rodzaju materiałów na określone frakcje gotowego produktu

W ramach swojej działalności Aztech proponuje kruszenie różnorodnych surowców. Korzystamy z najnowocześniejszych kruszarek, dzięki którym można uzyskać dowolny skład mieszanki optymalnie dopasowanej do potrzeb. Nasze usługi pozwalają na spore oszczędności i są przyjazne dla środowiska naturalnego.

Brykietowanie materiałów sypkich

Brykietowanie to praktyczna technologia, pozwalająca tworzyć zwięzłe bryły o różnych kształtach i szerokim zastosowaniu w zależności od konkretnego surowca – przy ogrzewaniu jako alternatywne źródło ciepła lub przy składowaniu jako rozwiązanie umożliwiające optymalne wykorzystanie przestrzeni. Naszym klientom oferujemy brykietowanie miału z węgla kamiennego, flotu, wapna, pyłu z aluminium, cynku, żelaza, miału z węgla drzewnego. Wykwalifikowana kadra firmy Aztech opracowuje odpowiednią technologię brykietowania i granulowania, dopasowując ją do specyfiki konkretnego materiału.

Skontaktuj się z nami

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności